Poezie din neant
marți, 4 noiembrie 2014
Fara vina
Fara vina de fi
Fara cea de a muri
Cand toti asteapta sa revii
Cine-ai mai fi?
Un mic atom
O mica zgaiba?
O mare linistita si beteaga?
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu