marți, 4 noiembrie 2014

Fara vina

                Fara vina de fi
                Fara cea de a muri
                Cand toti asteapta sa revii
                Cine-ai mai fi?
                Un mic atom
                O mica zgaiba?
                O mare linistita  si beteaga?

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu